Naujienos

Kviečiame pasirašyti peticiją dėl Bendrosios žemės ūkio politikos reformavmo! 2013-03-12

Šį mėnesį, Europos Parlamento nariai priims svabius sprendimus, susijusius su žemės ūkiu ir gamtos apsauga. Tūkstančiai ES piliečių, pasirašydami platinamą peticiją siekia, kad juos išgirstų politikai ir baigtų švaistyti JŲ pinigus sprendimams, kurie skatina aplinkos taršą,  pradėtų remti ūkininkavimo praktikas, kurios tausoja ir atkuria pažeistą gamtą, yra palankios kaimo bendruomenėms. Daugiau skaitykite čia:

Pasirašyk peticiją  www.farmingfornature.eu ir paprašyk Europos parlamentarų realių Bendrosios žemės ūkio politikos reformų! Pasaulinis gamtos fondas (WWF), BirdLife ir jos partneriai deda daug pastangų viešinant šių reformų svarbą (per media priemones, politikus, CAP lobistus) ir jau aktyviai veikia svarbiausiose (šiuo atveju žemės ūkio veiklos apimčių požiūriu) šalyse: Prancūzijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Rumunijoje, Lenkijoje ir Švedijoje. Ne mažiau svarbios yra visos Europos Sąjungos erdvės šalys, todėl kviečiame visus, neabejingus mūsų aplinkos kokybei ir gyvosios gamtos išsaugojimui, prisijungti prie šios iniciatyvos. Šiuo metu šią peticiją jau pasirašė daugiau nei 270 įvairių NVO narių, taip pat daugybė pavienių piliečių. PRISIJUNK prie šios žmonių grupės, kurie Europos parlamentarų prašo Bendrosios žemės ūkio politikos pokyčių!

Visose šalyse reikalaujama keturių pagrindinių dalykų:
1.    UŽTIKRINTI, kad visi ūkininkai taikytų palankaus ūkininkavimo praktiką,per tiesiogines išmokas siekiant aplinkos išsaugojimo („žalinimo programos“)
2.    NELEISTI neteisėto dvigubo subsidijavimo, kurį pasiūlė AGRI Komitetas, kuomet ūkininkas už tuos pačius darbus gali gauti išmokas du kartus
3.    ĮDIEGTI reikalavimus ūkininkams, gaunantiems ES subsidijas, pagal ES teisės aktus užtikrinti aplinkos, maisto, gyvūnų ir žmogaus sveikatos apsaugos kokybę
4.    REMTI didelės gamtinės svarbos ir ekologiškas ūkininkavimo sistemas/schemas

Tikimės, kad VISI, neabejingi aplinkai, Lietuvos gamtai ir tautos gerai būklei, ypač sveikatai bei kokybiškiems maisto produktams, PASIRAŠYS IR IŠPLATINS ŠIĄ TARPTAUTINĘ PETICIJĄ!
Mes matome, kad Europos Parlamento nariai kol kas neretai labai vangiai keičia savo senąsias nuostatas ir atveria kelią naujovėms, gerinančioms mūsų gyvenimo kokybę per aplingos ir ES piliečių sveikatos apsaugą bei jų gyvenimo kokybės gerinimą. Tik daugelio ES piliečių išsakyta nuomonė gali paspartinti mūsų remiamus procesus ir pajudinti Europos Parlamento sąstingį. Kviečiame prisijungti prie šios kampanijos pasirašant aukščiau nurodytą peticiją, kuri siekia surinkti ne mažiau 100.000 ES piliečių parašų.
Rašyti komentarą
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Lankytojų komentarai